środa, 26 listopada 2014

Inspiracje – jak oryginalnie i efektownie zapakować świąteczne prezenty

Ponieważ Święta tuż tuż;) mam dla Was sporo pomysłów jak prosto, tanio, ale efektownie zapakować świąteczne prezenty. Jeśli nie widzieliście;) TU kilka sprawdzonych rad jak nie wydać fortuny na świąteczne upominki.

Moim zdaniem, pakując prezent dajemy wyraz emocjom, uczuciom i myślom kierowanym ku obdarowanemu - opakowanie stanowi wstęp do tajemnicy, którą odkryjemy w środku. Oryginalnie zapakowany prezent nie tylko rozbudza ciekawość obdarowywanego, ale także świadczy o nas samych i może sprawić tyle samo radości, co sam prezent.
Niestaranne opakowanie lub jego brak, nie tylko odbiera urok podarkowi, ale także samej sytuacji. Mówi się, że nawet najprostsza rzecz ładnie, efektownie zapakowana nabiera szczególnego znaczenia - i to fakt!

Prezent zapakowany w gotowe pudełeczko czy kolorową torebkę też będzie wyglądał uroczo, ale … jeśli zrobimy je samodzielnie i wykażemy się przy tym odrobiną kreatywności, pokażemy obdarowywanej osobie, jak bardzo jest dla nas ważna.

Zebrałam dla Was sporo inspiracji jak wykorzystując zwykły, szary papier, gazetę, sznurek, kawałki roślinek, wstążek czy innych ogólnie dostępnych dodatków, można stworzyć efektowne i oryginalne opakowanie prezentu. Już samo takie opakowanie jest małym dziełem sztuki i naszym przekazem dla osoby obdarowywanej jak bardzo nam na niej zależy.

Zapraszam do obejrzenia;)
2 komentarze:

  1. fajne propozycje

    OdpowiedzUsuń
  2. alez mi się podobają te dodatki z suszonych pomarańczy

    OdpowiedzUsuń