sobota, 6 września 2014

Kawa, gazeta i chwila samotności

 
Odkąd zostałam mamą świat stanął na głowie. Zupełnie zmienił mi się system wartości, spojrzenie na życie, problemy a przede wszystkim tryb mojego funkcjonowania. Adaś to złote dziecko – od początku przesypiał całe noce, nie miał ani razu kolki, ładnie jadł, mało płakał - taki wesoły, pocieszny maluszek;) Jest wulkanem energii, za którym ciężko nadążyć.

Kocham Go najbardziej na świecie, ale czasem czuje, że muszę odpocząć. Wymykam się wtedy z domu pod pretekstem zakupów i mam czas tylko dla siebie.  Idę do jednej z moich ulubionych kafejek, zamawiam pyszną świeżo zmieloną kawę, ciasteczko zbożowe, biorę gazetkę (najlepiej modową) i delektuje się tą chwilą samotności. Uwierzcie mi! To niebiańskie uczucie.  Nie mam ochoty z nikim rozmawiać, po prostu cieszę się chwilą błogiego spokoju. Nie wyobrażam sobie rozłąki z Adasiem dłuższej niż kilka godzin, ale takie „przerwy kawowe” polecam każdej mamie. Po prostu - Mama idzie na kawę! ;)
 
Przy okazji spotkania przy kawie z moją przyjaciółką, powstała sesja, którą Wam prezentuje. Moja stylizacja to czarna, dzianinowa sukienka z nowej kolekcji ZARA. Jest milutka, wygodna i uniwersalna – do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, na spacer. Czerń można „przełamać” kontrastową biżuterią lub chociażby chustą zarzuconą na siebie w dowolny sposób.2 komentarze:

  1. 90x60x90? zresztą... nieważne. Super wyglądasz.
    https://www.youtube.com/watch?v=NkcU2_Vs7Xw

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestes przepiekna. Świetne fotki, gdy siedzisz czy stoisz, jestes ideałem kobiecości.

    OdpowiedzUsuń